Partneři

VEKA

ROTO

ROLUX

TM 62 dveře

Tříkomorový systém dveří

tm62 dveře tm62

Systém THERMO MODULAR 62 (TM 62, 2.1) – dveře se závěsem do drážky je originálním systémem profilů s tříkomorovou konstrukcí, sloužící k výrobě moderních vstupních dveří.

Systém je užíván k výrobě vnějších vstupů do objektů (revitalizované obytné domy, rodinné domy, administrativní objekty, nákupní centra, atd.). Použitím hliníku, jako konstrukčního materiálu, získáváme estetický vzhled, vysokou pevnost (zabraňuje svěšování dveřních křídel a klik) a kvalitu, což zajišÈuje dlouhodobou exploataci a životnost při vysokých nárocích, které jsou bezesporu na vstupní dveře kladené. Mimo to, tento systém zaručuje výborné tepelně-izolační parametry, které v největší míře rozhodují při výběru hliníkových vstupů.

Provedení těchto dveří je řešeno s prahem (rovněž s přerušeným termickým mostem) s výškou 10 mm, což dává možnost využití těchto dveří i do bezbariérových vstupů, při zachování maximálních nároků na tepelnou izolaci.

Jako výplně lze použít všechny typy skel, Al-panelů, PVC – panelů a to v rozmezí 19–43 mm.

Estetické hodnoty jsou podtrženy kvalitní povrchovou úpravou v podobě vypalovaných polyesterových barev, po chemické předúpravě chromatováním nebo eloxováním. Nabízená je celá paleta RAL (cca 180 barev) a eloxování v rozpětí C0 – C35.

Veškeré kování používané pro tento systém je vyrobeno z Al materiálu, resp. nerezavějící oceli. Vhodnou kombinací barev, kování a příslušenství lze vyrobit vysoce individuální vstupní prvek, který dodá Vaší budově neopakovatelný vzhled.

Soubor ke stažení: letak-cz-tm62-dvere.pdf [PDF 892 kB]